АВТОНОМНЕ ЕЛЕКТРООПАЛЕННЯ ДЛЯ БАГАТОПОВЕРХОВИХ БУДИНКІВ ОСББ «ПІД КЛЮЧ»
Шановні голови ОСББ,

Хочемо висловити повагу та вдячність за ваші зусилля у забезпеченні комфорту та безпеки для жителів. Ваша небайдужість та ініціативність є прикладом сильного лідерства та опори для нашого суспільства.
Ви демонструєте велику відповідальність, яка дозволяє жителям відчувати себе захищеними та безпечними у своєму власному будинку. Ваші зусилля заслуговують на повну похвалу та вдячність.
Бажаємо вам успіхів та наснаги у вашій роботі. Ви є взірцем для нас, і ми дуже вдячні за вашу працю.
Дозвольте презентувати нашу пропозицію котра буде актуальна для вас!

З повагою, Команда Мережа Тепла.

АВТОНОМНЕ ЕЛЕКТРООПАЛЕННЯ ДЛЯ БАГАТОПОВЕРХОВИХ БУДИНКІВ ОСББ «ПІД КЛЮЧ»

Шановні голови ОСББ,

Хочемо висловити повагу та вдячність за ваші зусилля у забезпеченні комфорту та безпеки для жителів. Ваша небайдужість та ініціативність є прикладом сильного лідерства та опори для нашого суспільства.
Ви демонструєте велику відповідальність, яка дозволяє жителям відчувати себе захищеними та безпечними у своєму власному будинку. Ваші зусилля заслуговують на повну похвалу та вдячність.
Бажаємо вам успіхів та наснаги у вашій роботі. Ви є взірцем для нас, і ми дуже вдячні за вашу працю.
Дозвольте презентувати нашу пропозицію котра буде актуальна для вас!

З повагою, Команда Мережа Тепла.

Ми добре розуміємо в якому стані більшість із вас отримали будинки та яку велику роботу ви вже провели.
Більшість будинків має дорогу та неякісну систему центрального опалення, що потребує щорічних капіталовкладень для забезпечення її життєздатності. Одночасно з цим ми бачимо не найкращу ситуацію в електричних мережах, які в більшості випадків потребують капітального ремонту та, на жаль, не відповідають вимогам сучасних споживачів. Незважаючи на те, що ви інвестуєте гроші в реконструкцію цих мереж, їх потужність все ще обмежена до 3 квт, що вже не відповідає потребам в сучасних побутових приладах в квартирах.
⭑⭑⭑⭑⭑
Наша пропозиція дозволяє позбутися застарілого і неефективного центрального опалення і разом з цим отримати сучасні електричні мережі які відповідають сьогоденню.
Проєкт складається з семи етапів, і його середня тривалість становить від 3 до 6 місяців. Ми надаємо послідовність цих етапів, але їх можна впроваджувати в будь-якому порядку в залежності від ситуації. Даний проєкт можна починати в будь-яку пору року, навіть під час опалювального сезону.
ЕТАПИ РОБОТИ
►Послідовність етапів є орієнтовною і може бути адаптована під вашу конкретну ситуацію◄

1

Попередній розрахунок робіт

Наші спеціалісти проводять необхідні обстеження на об'єкті і затвержують з Вами попередній кошторис. Далі ми організовуємо загальні збори мешканців з нашими фахівцями, які дадуть докладну презентацію проєкту та зроблять все можливе, щоб більшість мешканців зрозуміла і зацікавилась пропозицією. Для прийняття рішення потрібно отримати підтримку 70% мешканців, які підпишуть протокол загальних зборів.
!
При необхідності, проводимо індивідуальні зустрічі з мешканцями та надаємо додаткові роз'яснення з приводу деталей пропозиції.
Цей етап є безкоштовним і може бути здійснений на перспективу.
Цей етап є безкоштовним і може бути здійснений на перспективу.

2
Відключаємо будинок від ЦО
Згідно з постановою 169 КМУ, якщо на загальних зборах мешканців будинку 70% або більше голосів підтримали пропозицію про відключення будинку від централізованого опалення, то це є підставою для міської ради видати дозвіл на відключення будинку від централізованого опалення.
!
При потребі, надаємо зразки протоколів та інших документів.

3

Демонтаж системи ЦО

Отримавши дозвіл на відключення від централізованого опалення, міська рада дає нам детальну інструкцію. Зазвичай, наступним етапом є демонтаж старої системи опалення.

4
Отримуємо технічні умови на збільшення електричної потужності
Наша проєктна група на початковому етапі розраховує прогнозовану електричну потужність, враховуючи електричне опалення всього будинку. Ми готуємо пакет документів для отримання технічних умов на збільшення потужності в місцевому РЕМ. Цей крок дозволяє нам отримати необхідні технічні умови для подальшої роботи.

Зазвичай потужність збільшується для кожної квартири окремо: для 1-кімнатної - на 2 кВт, 2-кімнатної - на 3 кВт, 3-кімнатної - на 4 кВт, а для 4-кімнатної - на 5 кВт. Цього буде достатньо для комфортного користування системою електричного опалення та сучасними побутовими електричними приладами.

5

Робимо проєктно-кошторисну документацію

На підставі отриманих технічних умов наша проєктна група виконує та погоджує проєкт на збільшення потужності. Після затвердження проєкту ми відразу переходимо до монтажних робіт.

6
Реконструкція внутрішнього та зовнішнього електропостачання будинку
Роботи виконуються одночасно. Одна бригада монтажників замінює лінію електропередач від підстанції до будинку, тоді як інша займається реконструкцією внутрішньобудинкових мереж від головної щитової до лічильника кожної квартири, відповідно до технічних умов і проєкту. У свою чергу, РЕМ займається заміною трансформатора на підстанції. По завершенні усіх робіт результатом є повна модернізація електричних мереж будинку від підстанції до лічільника кожної квартири.

7

Встановлюємо індивиідуальне електричне опалення

Ми проводимо монтаж індивідуальної системи електричного опалення в кожну квартиру на основі керамічних нагрівальних панелей, які підключаються на нову проводку від лічильника.

Монтаж системи опалення виконується без пошкодження або руйнування інтер'єру квартир, та використовуються матеріали високої якості.

Завдяки тому, що наша компанія має власне виробництво обігрівачів, це дає нам змогу встановити систему опалення на 25-30% дешевше ринкової вартості, а також надати без відсоткову розстрочку на встановлення електричного опалення в квартирі.
!
Ми готові надати спеціальні умови учасникам бойових дій, ветеранам ЗСУ, пенсіонерам та користувачам субсидій.
~
Переваги керамічних панелей опалення
Майже всі профільні компанії на сьогоднішній день визнають, що керамічні нагрівальні панелі є оптимальним рішенням для опалення саме квартир.
 • Зручність
  Крім того, що кожна квартира може регулювати свою температуру обігріву, в кожній кімнаті буде окремий регулятор температури, що є необхідною опцією для сучасних помешкань.
 • Безпечність
  Під час реконструкції внутрішньо-будинкових мереж новий кабель з заземленням буде підключено до лічильника кожної квартири, і він буде безпосередньо підключений до системи опалення незалежно від інших побутових пристроїв.
 • Довговічність
  Керамічні панелі мають термін служби 30 років та повну замінну гарантію протягом 6 років. Це означає, що в разі виникнення проблем з обігрівачем, його можна замінити на новий, а гарантійний термін починається з початку викристання.
 • Малопотужність
  Для квартири не потрібно замовляти велику потужність. При використанні керамічних панелей, середньомісячне споживання системи опалення при температурі 20-22 °C в квартирі буде таким:

  • 1-квартира - 300-400 кВт,
  • 2-квартира - 400-600 кВт,
  • 3-квартира - 500-700 кВт.
Зробіть перший крок до комфортного житла
Залиште свій номер телефону і наш спеціаліст проведе безкоштовну консультацію, яка не зобов'язує вас ні до чого
Ми зв'яжемося з Вами протягом 10 хвилин
Наші роботи говорять самі за себе
З нашою допомогою будь-який пострадянський будинок стане сучасним та зручним житлом
Уповноважена особа Анна Бажан
м. Івано-Франківськ, будок Чорновола 98
В травні 2023р, після оголошення рішення №47-34 Івано-Франківської міської ради від 10.03.2023 про відключення будинку від Центрального опалення. На зборах співвласників багатоквартирного будинку 98 на вул. Чорновола в м. Івано-Франківську 9.05.2023 п. Володимир Іванович Попруженко запропонував послуги «Мережі Тепла» в облашуванні автономного електричного опалення квартир з центральним опаленням – лаконічно і зрозуміло для всіх обґрунтував переваги електричного опалення і люди повірили. І уже на подальших будинкових зборах, голосами більшості, ми обрали електричне індивідуальне опалення(Е.О.) з поміж двох інших варіантів: газового індивідуального (Г.О.) та центрального опалення (Ц.О.) від іншої міської котельні ...
Голова правління ОСББ «‎Павлова 6» Анна Олександрівна Чічкаленко
м. Світловодськ, Кіровоградська обл., вул. Павлова, 6
До відключення від мереж централізованого опалення нас мотивувало те, що це опалення було дуже нестабільним. Три роки поспіль ми стикалися з тим, що опалення у будинку не працювало до кінця грудня, через пориви тепломережі та старість системи. Наші жителі мали проблеми з отриманням необхідної теплової енергії, і замість зручних умов проживання, ми були змушені вести постійний боротьбу за комфортні умови у квартирах. Також, протягом місяця відбувалось більше 28 відключень, що було абсолютно неприйнятно для нашого житлового кооперативу. Тому ми прийняли рішення відмовитися від такої системи в інтересах наших жителів та забезпечення їхнього комфорту та безпеки ...
Голова правління ОСББ «‎Фортеця 2019» Тетяна Миколаївна Ковальчук-Москаленко
м. Світловодськ, Кіровоградська обл., вул. Жмайла, 5
«У нашому місті ситуація з теплопостачальною компанією дуже складна. Всі світловодчани знають, що в опалювальний сезон від тепломережі можна очікувати тільки неприємні сюрпризи та холод в домівках. Я є головою ОСББ не одного будинку і ні в одному з них постачальник тепла не дотримувався договірних відносин. Звичайно, людей це не влаштовувало, всі хочуть комфорту та самостійно керувати теплом у своїх квартирах. Саме це і стало причиною від'єднання повністю 2-х будинків від ЦО та 3-х частково ...
Голова правління ОСББ «‎М.Грушевського 37» Білик Ольга Анатоліївна
м. Світловодськ, Кіровоградська обл., вул. Грушевського, 37
Мешканці усіх багатоповерхових будинків нашого міста знайомі з відсутністю тепла від централізованого опалення. Світловодськ «славиться» проблемами старої непрацюючої системи опалення. Зима 2019 була особливо холодною ще й тому що, тепло у квартирах просто було відсутнє, а платіжки за опалення – ні. Люди просто замерзали у власних квартирах і не було сил витримувати таку ситуацію далі. Тому я і мешканці мого будинку вирішили готуватися до наступного опалювального сезону завчасно. У грудні 2019 року провели загальні збори мешканців з пропозицією встановлення автономки, отримали 100% згоду. У січні 2020 року отримали дозвіл міськради на від'єднання від централізованого опалення усього будинку і почали працювати в цьому напрямку ...
Голова правління ОСББ «‎ДОБРУДЖА 41» Михайлюченко Володімір Валерійович
м. Світловодськ, Кіровоградська обл., вул. Героїв України, 41б
«Із року в рік наш будинок стикався з проблемами із централізованим опаленням, так як стан мереж був незадовільним. Це тягло за собою відсутність тепла чи недостатню температуру у квартирах. Разом із цим будинок мав дуже поганий стан електромереж ...


Голова правління ОСББ «‎Павлова 13» Любарець Ю.О.
м. Світловодськ, Кіровоградська обл., вул. Павлова, 13
«Вирішальною ситуацією у прийнятті рішення щодо повної відмови від централізованого опалення став опалювальний сезон 2019/2020. У нашому будинку він розпочався не у жовтні 2019 року, як повинно було бути. Тепло до наших квартир вперше попало з грудня 2019 року, у розпал зими! Тоді ми з мешканцями будинку твердо вирішили – по закінченню опалювального сезону, ми будемо замінювати опалення ...
Голова правління ОСББ «‎Затишне 4416» Таржуманов Олександр
м. Світловодськ, Кіровоградська обл., вул. Лисенка, 4б
«Нажаль, централізоване опалення у Світловодську – одна проблема на всіх. Я дотримуюся думки, що її вирішення у руках мешканців. Тому, ще у 2021 році я успішно переоблаштував один зі будинків, де я є головою ОСББ, а саме по вулиці Лисенка, 4б, з центрального на автономне електоопалення.

Ми розглядали різні варіанти, але на сьогодні газове опалення не виправдано, і з цим погодилися всі мешканці, тому ми зупинились на електричному. Для співпраці ми розглядали декількох підрядників. Хотілося знайти досвідчених, надійних та компетентних партнерів. В результаті працювали з Кропивницькою «Мережа тепла», і Слава Богу ...Голова правління ОСББ «‎Медик Едем» Корсакова Олена Василівна
м. Кропивницький, проспект Університетський, 4
«Проблема з централізованим опаленням (ЦО) існувала стільки, скільки «себе пам'ятаю». Жодної зими наш будинок не перезимував без сюрпризів. І, що цікаво проблеми з магістралями у місті починаються з ранньої осені, коли йдуть випробування… випробування нового асфальту рукотворними ріками. Та й без поривів вистачало питань: мешканці будинку скаржилися на холод, на плісняву на стінах і стелях при тому, що вартість такого опалення дуже висока ...
Голова правління ОСББ «‎ЖБК-б Південний» Павлова Анна
м. Олександрія, Кіровоградська обл., вул. Садова, 62
«Переоблаштування нашого будинку на електричне опалення було не якоюсь примхою, а необхідністю. Стара система опалення вимагала багато часу на ремонти, уваги та грошей. Ми душе швидко зупинили свій вибір саме на «Мережа тепла». Компанія озвучила таку цифру за виконання усіх робіт, на яку були згодні мешканці будинку. Так, ми шукали доступний варіант для людей, але ж і щоб із документами було все гаразд. То у «Мережа тепла» із цим також все в порядку ...
НАШІ КОНТАКТИ
Залиште свій телефон і ми зв'яжемося з Вами!
0957771314