МОНТАЖ СУЧАСНИХ СИСТЕМ ЕЛЕКТРИЧНОГО ОПАЛЕННЯ «ПІД КЛЮЧ» У М. СОСНІВКА

Надаємо повний спектр послуг від безкоштовного кошторису до ідеально змонтованого електроопалення, узгодженого з усіма необхідними інстанціями в Соснівці.
Гнучкі умови оплати
Розстрочка
5 років гарантії на виконані роботи
МОНТАЖ СУЧАСНИХ СИСТЕМ ЕЛЕКТРИЧНОГО ОПАЛЕННЯ «ПІД КЛЮЧ» У М. СОСНІВКА

Надаємо повний спектр послуг від безкоштовного кошторису до ідеально змонтованого електроопалення, узгодженого з усіма необхідними інстанціями в Соснівці.
Гнучкі умови оплати
Розстрочка
5 років гарантії на виконані роботи

ВИДИ ПОСЛУГ

Проєктування
Проектування електроопалення та внутрішніх електричних мереж.

Надаємо послуги з проектування систем електроопалення, внутрішніх електричних мереж і контура заземлення. Розробимо проєктно-кошторисну документацію та допоможемо затвердити її на державній експертизі.

Ви можете скористатися безкоштовним попереднім розрахунком потужності системи опалення, що дозволить вам оцінити експлуатаційні та капітальні витрати у майбутньому.
Демонтаж
Ми здійснюємо демонтаж старої системи опалення з дотриманням усіх сантехнічних норм та вимог, що підтверджується відповідним актом про відрізку. При цьому ми забезпечуємо збереження ремонту в приміщенні.
Монтаж
Ми проводимо монтаж індивідуальної системи електричного опалення на основі керамічних нагрівальних панелей, які підключаються на нову проводку від лічильника. З гарантією 6 років на обладнання та роботи.
Монтаж системи опалення виконується без пошкодження або руйнування інтер'єру квартир, та використовуються матеріали високої якості.
Завдяки тому, що наша компанія має власне виробництво обігрівачів, це дає нам змогу встановити систему опалення на 25-30% дешевше ринкової вартості, а також надати без відсоткову розстрочку на встановлення електричного опалення в квартирі.

ВИДИ ОБ'ЄКТІВ

Квартири
Отримайте професійний монтаж електричного автономного опалення для вашої квартири, яке забезпечить комфорт, ефективність та економію енергії у вашому житловому просторі.
Приватні будинки
Надайте вашому будинку передову послугу з монтажу електричного автономного опалення, що забезпечить ефективне та зручне теплове регулювання, забезпечуючи оптимальні умови комфорту та енергоефективності.
Комерційна нерухомість
Професійний монтаж електричного опалення у комерційній нерухомості, що забезпечує ефективне та економічне опалення приміщень, відповідає потребам бізнесу і створює комфортні умови для співробітників та клієнтів.
Бюджетні установи
Кваліфікований монтаж електричного опалення для бюджетних установ, що забезпечує ефективне та економічне опалення приміщень, враховуючи фінансові можливості та потреби бюджетних установ.

Орієнтовна вартість системи опалення

На нашій практиці, у типових приміщеннях середньомісячні витрати складають:
Тип приміщення
Орієнтовна вартість встановлення
Споживання електроенергії
1-к квартира до 35 м²
14 000 - 17 000 грн.
300 - 400 кВт/місяць
2-к квартира до 50 м²
20 000 - 23 000 грн.
400 - 600 кВт/місяць
3-к квартира до 65 м²
25 000 - 29 000 грн.
700 - 900 кВт/місяць
Будинок 70-100 м²
30 000 - 45 000 грн.
900 - 1100 кВт/місяць
Будинок 100-150 м²
40 000 - 65 000 грн.
1100 - 1300 кВт/місяць
Будинок 150-200 м²
65 000 - 90 000 грн.
1300 - 1500 кВт/місяць

Переваги співпраці з нами

Монтаж сертифікованих керамічних панелей, які забезпечують рівномірне прогрівання приміщень по всій їх висоті, гарантуючи однаково комфортну температуру як у нижніх, так і у верхніх зонах.
Повний супровід оформлення технічної та дозвільної документації в обленерго, та збільшення дозвільної потужності.
Вчасно виконаний демонтаж старої системи опалення зі збереженням ремонту. Прокладаємо новий окремий кабель для підключення системи опалення.
Кабельно-провідникову продукцію, яка відповідає державним стандартам, а також терморегулюючі пристрої з гарантією від виробників. Які дозволяють підтримувати необхідну температуру в кожній окремій кімнаті в будь-який час доби.
Швидкий монтаж опалення, що здійснюється професійними та кваліфікованими бригадами електриків, який може бути завершений за один день (залежно від об'єкту).
Систему опалення з 6-річною гарантією, з якою ви будете насолоджуватись значною економією витрат на комунальні послуги, при цьому залишаючись у затишку та комфорті.

Галерея

Відгуки наших клієнтів

Уповноважена особа Анна Бажан від будинку Чорновола 98, м. Івано-Франківськ
15.04.2024
В травні 2023р, після оголошення рішення №47-34 Івано-Франківської міської ради від 10.03.2023 про відключення будинку від Центрального опалення. На зборах співвласників багатоквартирного будинку 98 на вул. Чорновола в м. Івано-Франківську 9.05.2023 п. Володимир Іванович Попруженко запропонував послуги «Мережі Тепла» в облашуванні автономного електричного опалення квартир з центральним опаленням – лаконічно і зрозуміло для всіх обґрунтував переваги електричного опалення і люди повірили. І уже на подальших будинкових зборах, голосами більшості, ми обрали електричне індивідуальне опалення(Е.О.) з поміж двох інших варіантів: газового індивідуального (Г.О.) та центрального опалення (Ц.О.) від іншої міської котельні.

Сума допомоги від держави складала 50 000 грн., що відіграло значну роль у прийнятті рішення, адже 70% квартир розраховувала на цю суму; 10% власників квартир виїхали закордон чи служили у війську; 20% квартир мали новий ремонт;

Від нашого будинку участь в організації роботи взяли на себе уповноважена особа, секретар, троє довірених людей від кожного під'їзду і активні власники квартир. Від «Мережі Тепла» було призначено юридичну особу і відповідальних ФОП за кожний етап роботи. Взаємодія відбувалась чітко і злагоджено.

В результаті роботи з «Мережею Тепла» досягнуто таких результатів:
  1. В квартирах акуратно встановлені керамічні обігрівачі Heats і приховані кабелі.
  2. Квартири, власники яких були відсутні, отримали необхідну потужність.
  3. 1-2х кімнатні квартири повністю вклались в бюджет і навіть зекономили, а 3-4х кімнатні, яких було 12 штук, доплатили всього 5%-10% власних коштів до державної допомоги.

Переваги роботи з «Мережею Тепла»:
  1. Постійна звітність по кількості оплат та рахунках;
  2. Активна інформаційна підтримка та регулярний телефонний/онлайн зв'язок;
  3. Робота в суботу і неділю;
  4. Оперативне реагування в екстренних ситуаціях;
  5. Надання важливих контактів для повного завершення робіт;
Найбільш показним став момент перед Різдвом, 22.12.2023, в п'ятницю ввечері, коли людям дали більшу потужність і з'єднали нові внутрішні і зовнішні мережі. До того моменту ми вже встигли зробити всі технічні роботи, але був ризик додаткових затримок

Для орієнтування наведу часові проміжки виконання робіт для 5ти поверхового цегляного будинку на 56 квартир, 38 з яких робили Е.О.:
03.05.2023 по 14.03.2024 – період повного циклу з моменту оголошення рішення до видачі документів поквартирно на індивідуальне електричне опалення.
13.10.2023 по 22.12.2023 – технічні роботи з встановлення і підключення зовнішніх і внутрішніх мереж.
6.11.2023 по 6.12.2023 – встановлення мереж в квартирах.

Окрема подяка команді з «Мережі Тепла»:
Попруженко Володимиру Івановичу – директору М.Т., особисто приїздив на всі важливі наради і зустрічі, допомагав у вирішенні складних питань.
Серватюку Вячеславу Володимировичу – юридичному представнику від нашого будинку, в частині переходу на Е.О. - виконував повну інформаційну підтримку та бюрократичні функції.
Мисаєву Віталію Володимировичу – провів весь монтаж по внутрішніх мережах в квартирах та будинку від початку і до кінця. Знаходив спільну мову з кожним сусідом в котрого працював. Відіграв ключову роль в підключенні будинку до мереж в ніч перед Різдвом.
Мендрику Дмитру Олексадровичу – за виконання робіт з реконструкції внутрішніх електричних мереж.
Волошині Наталії Юріївній – за розробку і виготовлення проектної документації. Та всім іншим учасникам команди, які привозили панелі і організовували частину по забезпеченні матеріалів; обладнання і розрахунків на квартири; постачали і виготовлювали панелі; працювали над тим, щоб голос кожного споживача був почутий, а платіжки зараховані.

В процесі роботи нам було складно вирішувати поточні питання, щоб прийти до одностайності, оскільки наша Громадська управляюча компанія, відповідальна за надання послуг з управлінням нашим будинком, відмовилася приймати участь – кинула мешканців будинку напризволяще. «Мережа Тепла» з розумінням віднеслася до цієї патової ситуації - погодилася бути посередником між колективом будинку і ІваноФранківським Обленерго. Пан Вячеслав Володимирович Серватюк, як уповноважений посередник, оперативно склав заяву на отримання Технічних Умов Обленерго, які були надані 4.08.2023 року. В короткий термін був розроблений якісний проект пані Волошин Наталії Юрівни, який ми змогли побачити на початку грудня і фактично «з коліс» у вересні «Мережа Тепла» розпочала будівельні і монтажні роботи. В стислий термін при насуванні холодів працівники «Мережі Тепла» виконали весь цикл робіт з облаштування автономного електричного опалення в квартирах. Працівники постійно відповідали на поставлені питання мешканцями будинку, розтлумачували що до чого і як воно має бути. В обіцяні суми оплат «Мережа Тепла» вклалася, а надлишок сплачених коштів повернені нам.

Важливо розуміти, що все може піти не за планом: найбільше часу ми втратили, розбираючись між собою, який тип опалення обрати; хто і скільки буде плати та як все працює; Бажаю вам не затягувати з прийняттям рішень та вчасно подавати документи. Я не шкодую, що оновила електричні мережі – тепер я можу включати одночасно бойлер, електрочайник і керамічні обігрівачі Heats. Зимою в квартирі тепло і затишно. Квартири отримали більшу потужність і зараз ті, хто має газові котли, також можуть поставити більш потужні або ж комбінувати газове та електричне опалення. Будинки з електричним опаленням відносяться до критичної інфраструктури, а тому в моменти аварійних відключень світла – вони будуть в пріоритеті на відновлення мереж в найкоротші терміни.

Дякуємо Вам «Мережа Тепла» за тепло в наших квартирах. З повагою, уповноважена особа Анна Бажан та секретар Іван Мельничук, 15.04.2024
Сім'я Паліїв
10.03.20
Надзвичайно вдячні всім працівникам фірми «Мережа тепла» за прекрасне, доброзичливе відношення до клієнтів, високоякісне виконання роботи. Робота цього колективу може бути зразком для багатьох колективів в сьогоденні.
Олександр Роіна
26.12.19
Замовляв встановлення опалення у приватному будинку. Причому, не лише монтаж, а й оформлення документів в обленерго, як на електроопалення і заміну лічильника електроенергії на двотарифний. Я навіть не уявляю, скільки мені необхідно було б виходити... Але все було зроблено в обумовлені строки, монтаж батарей опалення взагалі зробили за кілька годин.

Дякую особисто Іванові та менеджеру Наталочці.
Вітаю з прийдешнім новим роком! Нехай у вас усе буде добре, а у нас - як у вас )))
Анатолий Еременко
Липень, 2020
Ребята, пользуюсь третий сезон. Ни разу не пожалел, что установил такое отопление, удобно и очень экономно!
Лариса Савченко
Липень, 2020
Дуже вдоволені. Тепло і економно. Регулюєш, як сам хочеш. Дякуємо Мережі тепла.
Лилия Коваленко
Липень, 2020
Очень довольны отоплением и бригадой, которая устанавливала. Быстро и качественно.
Екатерина Ханакаева
Серпень, 2020
Я вас рекомендую всем друзьям! Вы сделали нам отопление осенью. Мы ОЧЕНЬ ДОВОЛЬНЫ! РЕКОМЕНДУЮ!
Наталія Гордєєва
Серпень, 2020
Дуже задоволена! Встановлювали це опалення в двох квартирах. Економія більш ніж в 2 рази порівняно з централізованим опаленням! Панелі гріли вже 2 сезони, ніяких нарікань. Рекомендую!
Валентина Соболева
Серпень, 2020
Спасибо за установление, мастера внимательные, аккуратные, профи своего дела! Советую обращаться по электроотоплению в Мережу тепла! Я очень рада, что с пониманием работают с клиентами.
Геннадий Куц
Жовтень, 2020
В этом году ваша компания установила мне электроотопление на Короленко и на 10-линии. Все оперативно, аккуратно! Компания специалистов! Спасибо вам! Рекомендую всем!»
Коротков
13.11.2020
Виношу щиру подяку працівникам фірми «Мережа тепла» за прекрасне доброзичливе відношення до замовників. Роботи були виконані оперативно і високоякісно. Буду рекомендувати своїм знайомим вашу фірму. З повагою до керівництва і працівників фірми, співголова всеукраїнського комітету охорони прав людини, Коротков.
Женя
Грудень, 2020
Компания очень вежливо и оперативно решила все вопросы, связанные с доставкой, установкой системы электрического отопления. Вовремя оформили все необходимые документы. Работой вашей компании доволен. Удачной вам работы и спасибо за работу
Олександр Петрович
22.01.21
Дуже дякую за те, що встановили нам опалення. Уже років 30 з центральним опаленням були проблеми, і по сьогодні у інших жильців така ж ситуація. У людей одні скарги.

Ми вже користуємося електричним опаленням і по підрахункам – дуже економно. У нас у квартирі тепло у всіх кімнатах.

Монтаж дуже акуратний, немає ніяких слідів.

Дуже рекомендую Мережу тепла!
Ярослав Пигарев
02.02.2021
Всем доброго времени суток!

Меня зовут Ярослав и я как один из многих клиентов хотел бы оставить отзыв о компании "Мережа тепла" которая находится в г. Кропивницкий по адресу ул. Гагарина, 16-а.

Впервые услышал о предприятии от своего знакомого который также пользовался услугами в установке оборудования UDEN-S данной компании, после чего остался доволен качеством работы, практичностью в использовании и что немаловажно - экономией денежных средств.

Хотелось бы в первую очередь отметить профессионализм коллектива, коммуникабельность, индивидуальный подход к каждому клиенту.

Скажу, что дважды обращался решить вопрос по поводу проектирования и монтажа системы. Разница квадратных метров в большой двух-комнатной квартире и в однокомнатных маленьких апартаментах не составила труда ребятам создать достойный качественный проект, и уже в кратчайшие сроки осуществить подготовку пакета документов, монтаж оборудования.

Что касается экономического аспекта - как по мне, так очень выгодное вложение средств в данную продукцию.

Окупаемость данного изделия осуществляется примерно за 2 сезона! Если ко всему еще установить 2-х тарифный счетчик, данная покупка становится еще рентабельней!

Гораздо дешевле центрального отопления!!! Которое по качеству услуг желает лучшего...

Кто скажет, что подняли электричество отвечу, что также поднялись и другие ресурсы на рынке, в свою очередь выросла цена на газ и на центральное отопление!

Вдобавок хотел бы отметить о безопасности и комфорте данного изделия, современный терморегулятор и особая конструкция батареи позволяет поддерживать заданную температуру не беспокоясь за пожароопасность!

P.S. Огромное спасибо коллективу за информативную консультацию и индивидуальную помощь.

Всем РЕКОМЕНДУЮ! Команду "Мережа тепла"!
Саша
11.12.20
Большое спасибо «Мережа тепла» за хорошее отношение к клиентам, профессиональный подход, за доступное разъяснение. Все сделано ОТЛИЧНО. В доме тепло и уютно, и это все благодаря этому прекрасному коллективу. Спасибо!!!
Володимир
Червень, 2021
Уже чотири опалювальних сезони користуюсь електричним опаленням, яке встановила ця організація. Дуже вдячний за роботу, яка приносить задоволення користувачам, а також ха людяність та відповідальне відношення. За чотири опалювальних сезони повністю повернув затрати на встановлення електричного опалення.
Щикотіхін Олексій
08.12.2020
Під час вирішення питання щодо вибору та встановлення автономного опалення розглянув багато варіантів, але вирішив зупинити свій вибір саме на організації «Мережа тепла».

З перших хвилин співпраці мене вразили не тільки професійність співробітників, але й людяність, доброта, гумор.

Працювати з цією командою одне задоволення, усім дуже рекомендую.

Обладнання встановлене на вищому рівні, все працює добре!
Тарасенко Георгий
09.12.2020
Я, Тарасенко Георгий, выражаю благодарность коллективу компании «Мережа тепла» за оперативность, высокий профессионализм и внимательность со стороны сотрудников-исполнителей за качество, эстетику проявленные при монтаже электроотопления. Работы выполнены качественно, что проявило интерес у соседей и знакомых с намерением обратиться с очередной установкой электроотопления у них в будущем. Спасибо за внимание к заказчикам. Желаю вам успехов в вашем добром деле. Отопление работает исправно и создает комфортные условия. Очень вам благодарен.
Олександр Петрович
22.01.21
Дуже дякую за те, що встановили нам опалення. Уже років 30 з центральним опаленням були проблеми. І по сьогоднішній день у інших жильців така ж ситуація. У людей одні скарги.

Ми вже користуємося електричним опаленням і по підрахунках дуже економно. У нас у квартирі тепло, у всіх кімнатах.

Монтаж дуже акуратний, немає ніяких слідів.

Дуже рекомендую Мережу тепла!
Усі останні відгуки та рекомендації можна знайти в наших офіційних соціальних мережах.

БЛОГ

КОНТАКТИ

м. Кропивницький, вул. Гагаріна, 16а
Графік роботи. Пн. – Птн. з 09:00 до 18:00
Залиште свій телефон і ми зв'яжемося з Вами!
0993743383